Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Testet e maturës në rrjetet sociale, paralajmërohen ndëshkime për shpërndarësit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Testet e maturës në rrjetet sociale, paralajmërohen ndëshkime për shpërndarësit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Testet e maturës në rrjetet sociale, paralajmërohen ndëshkime për shpërndarësit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë ditës së sotme rreth 7 mijë e 700 maturantë të regjionit të Ferizajt dhe Gjilanit i janë nënshtruar provimit shtetëror të maturës, e si çdo vit tjetër ky proces nuk po i shpëton mundësisë së kopjimit.

Kategoritë


0 komente