Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Tetë burrat e ekipit negociator u konsultuan me Mogherinin, zotohen se s’hiqet taksa
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tetë burrat e ekipit negociator u konsultuan me Mogherinin, zotohen se s’hiqet taksa

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tetë burrat e ekipit negociator u konsultuan me Mogherinin, zotohen se s’hiqet taksa

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 514 shikime
 • 514 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente