Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Tetë vjet gjykim – historia e mesazheve të dorëzuara nga Thaçi...
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tetë vjet gjykim – historia e mesazheve të dorëzuara nga Thaçi...

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tetë vjet gjykim – historia e mesazheve të dorëzuara nga Thaçi...

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 78 shikime
 • 78 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një listë mesazhesh telefonike mes këshilltarit të Limajt dhe një biznesmeni është konstatuar se është fals. Dokumenti i është dhënë Limajt nga presidenti, Hashim Thaçi.

Kategoritë


0 komente