Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Thaçi e Haradinaj nuk deklarohen rreth kërcënimeve të Erdoganit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi e Haradinaj nuk deklarohen rreth kërcënimeve të Erdoganit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi e Haradinaj nuk deklarohen rreth kërcënimeve të Erdoganit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj nuk kanë dashur të deklarohen lidhur me zhvillimet e fundit dhe deklaratat e presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan, i cili ka falënderuar Thaçin për arrestimin e gjashtë gylenistëve, ndërsa për kryeministrin Haradinaj ka thënë se është turp se si ka vepruar.

Kategoritë


0 komente