Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi e Haradinaj të ndarë, Vuçiq e Brnabiq të bashkuar në Berlin - çka thonë qytetarët?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi e Haradinaj të ndarë, Vuçiq e Brnabiq të bashkuar në Berlin - çka thonë qytetarët?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi e Haradinaj të ndarë, Vuçiq e Brnabiq të bashkuar në Berlin - çka thonë qytetarët?

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 222 shikime
 • 222 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj kanë shkuar ndaras në ndërtesën ku po mbajt Samiti i Berlinit, teksa kryeministrja serbe, Ana Brnabiq dhe presidenti serb, Aleksandar Vuçiq kanë shkuar së bashku.

Kategoritë


0 komente