Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Thaçi ka treguar se te kush ka fjetur Gjuriq një natë para se të arrestohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi ka treguar se te kush ka fjetur Gjuriq një natë para se të arrestohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:40
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi ka treguar se te kush ka fjetur Gjuriq një natë para se të arrestohet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,895 shikime
 • 1,895 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi ka treguar se te kush ka fjetur Gjuriq një natë para se të arrestohet E SHTUNE, 31 MARS 2018 13:03 | KOSOVAPRESS Presidenti i Kosovës Hashim Thaci ka treguar se Marko Gjuriq ka hyrë në Kosovë të dielën në mbrëmje, një ditë para arrestimit dhe ka qëndruar në banesën e Milan Radojçiqit dhe për këtë disa mekanizma dhe individë e kanw ditur këtë.

Kategoritë


0 komente