Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Thaçi lë të kuptohet se ideja e korrigjimit të kufijve erdhi në bashkëpunim me SHBA-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi lë të kuptohet se ideja e korrigjimit të kufijve erdhi në bashkëpunim me SHBA-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:19
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi lë të kuptohet se ideja e korrigjimit të kufijve erdhi në bashkëpunim me SHBA-në

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 263 shikime
 • 263 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi lë të kuptohet se ideja e korrigjimit të kufijve erdhi në bashkëpunim me SHBA-në

Kategoritë


0 komente