Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Thaçi: Marrëveshja me Serbinë do të jetë shumë e vështirë dhe e dhembshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Marrëveshja me Serbinë do të jetë shumë e vështirë dhe e dhembshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë do të jetë shumë e vështirë dhe e dhembshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 823 shikime
 • 823 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Thaçi: Marrëveshja me Serbinë do të jetë shumë e vështirë dhe e dhembshme

Kategoritë


0 komente