Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi: MTI e përkushtuar për rritjen e cilësisë së produkteve vendore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: MTI e përkushtuar për rritjen e cilësisë së produkteve vendore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: MTI e përkushtuar për rritjen e cilësisë së produkteve vendore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sfida më e madhe është që të ngritën eksportet dhe cilësia e prodhimeve kosovare. Për këtë rreth 30 kompani kosovare janë trajnuar për rritjen e konkurrueshmërisë dhe promovimin e eksportit në mënyrë që të kenë qasje kompanitë në tregun e BE-së me 500 milionë konsumatorë, si dhe të ketë rritje ekonomike dhe gjenerime të vendeve të reja të punës në Kosovë.

Kategoritë


0 komente