Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Thaçi siguron se s’do të ketë ndarje, por bashkim të Luginës me Kosovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi siguron se s’do të ketë ndarje, por bashkim të Luginës me Kosovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi siguron se s’do të ketë ndarje, por bashkim të Luginës me Kosovën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, vazhdon të jetë i bindur në arritjen e një marrëveshjes ligjërisht obligative me Serbinë, pas së cilës Presheva, Medvegja dhe Bujanoci do t’i bashkohen Kosovës.

Kategoritë


0 komente