Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Thaçi: Sundimi i ligjit duhet të jetë në funksion të garantimit të vlerave kushtetuese
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi: Sundimi i ligjit duhet të jetë në funksion të garantimit të vlerave kushtetuese

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
  • Titrat

  • Kualiteti

    Auto HD
  • Titrat
  • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi: Sundimi i ligjit duhet të jetë në funksion të garantimit të vlerave kushtetuese

  • E publikuar: Para 1 viti
  • 15 shikime
  • 15 shikime
  • 0 shikues
  • 0
  • 0
  • Ruaje
  • Shpërndaje
  • Ruaje

Për videon

Në konferencën “Rishikimi funksional i sektorit të sundimit të ligjit”, të organizuar nga Ministria e Drejtësisë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka thënë se rishikimi i sektorit të sundimi t të ligjit duhet të jetë në funksion të garantimit të vlerave kushtetuese dhe në funksion të të gjithë qytetarëve pa dallim.

Kategoritë


0 komente