Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Thaçi tregon se çfarë do ta bënte të tërhiqej nga ideja për korrigjim kufijsh
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Thaçi tregon se çfarë do ta bënte të tërhiqej nga ideja për korrigjim kufijsh

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Thaçi tregon se çfarë do ta bënte të tërhiqej nga ideja për korrigjim kufijsh

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 719 shikime
 • 719 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente