Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
THE LITTLE PRINCE - Trailer
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
THE LITTLE PRINCE - Trailer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

THE LITTLE PRINCE - Trailer

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 320 shikime
 • 320 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Tek THE LITTLE PRINCE, lojtarët zhyten në krijimin e Saint-Exupery, ndërveprojnë me botën dhe personazhet e saj si kurrë më parë. Ata bëhen spektatorë dhe aktorë të aventurës, duke u prekur nga hiri i saj në një nivel emocional të thellë. Që nga botimi i tij i parë në vitin 1943, novela nga Antoine de Saint-Exupery shiti mbi 140 milionë kopje, duke e bërë atë librin e 4 më të mirë të botuar ndonjëherë.

Kategoritë


0 komente