Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

THE SUN LADIES - Trailer
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
THE SUN LADIES - Trailer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

THE SUN LADIES - Trailer

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,224 shikime
 • 1,224 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vitin 2014, luftëtarët e ISIS-it pushtuan Irakun dhe vunë në shënjestër komunitetin Yazidi të Sinjarit. Burrat u vranë kurse gratë dhe vajzat u morën si skllevër seksi. Disa nga gratë që u arratisën filluan një njësi luftimi vetëm për femra, të quajtur The Sun Ladies për të sjellë përsëri motrat e tyre dhe për të mbrojtur nderin dhe dinjitetin e popullit të tyre.

Kategoritë


0 komente