Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Themelohet Qendra Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Ferizaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Themelohet Qendra Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Ferizaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Themelohet Qendra Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në Ferizaj

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Inovacionit dhe komuna e Ferizajt kanë nënshkruar memorandumin për hapjen e Qendrës së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë në këtë komunë, qendër kjo e cila do të jetë vendi ku do të takohen dija dhe biznesi në një vend.

Kategoritë


0 komente