Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Themelorja në proces për t’i zgjedhur 186 lëndë për korrupsion
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Themelorja në proces për t’i zgjedhur 186 lëndë për korrupsion

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:52
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Themelorja në proces për t’i zgjedhur 186 lëndë për korrupsion

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 10 shikime
 • 10 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjykata më e madhe e Kosovës, Gjykata Themelore e Prishtinës dhe degët e saj ka arritur që gjatë 2017-ës, ka pasur në punë 281.90 lëndë dhe ka arritur t’i përfundojnë 149.529 prej tyre, e që shprehur në përqindje del se efikasiteti i gjykatës ka qenë 124.45 përqind.

Kategoritë


0 komente