Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Torta gjigante ne dasmen e Labit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Torta gjigante ne dasmen e Labit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Torta gjigante ne dasmen e Labit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 8,224 shikime
 • 8,224 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Labi për ditën më të rëndësishme në jetën e tij, kishte porositor një torte gjigante, ku momente nga prerja e saj mund të shihni në videon më poshtë

Kategoritë


0 komente