Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Trajneri i thote te huqe, lojtari shenon
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Trajneri i thote te huqe, lojtari shenon

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Trajneri i thote te huqe, lojtari shenon

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,086 shikime
 • 1,086 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shikoni momentin interesant nga takimi Bashkimi vs Golden Eagle Ylli

Kategoritë


0 komente