Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Traktoristi serbez nëpër sheshin e Vushtrrisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Traktoristi serbez nëpër sheshin e Vushtrrisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Traktoristi serbez nëpër sheshin e Vushtrrisë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 97 shikime
 • 97 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sheshi kryesor i Vushtrrisë që gjendet pranë Kalasë së Vushtrrisë është i ndaluar për automjete. Por të dielën një ngasës i traktorit nuk është mërzitur aq për këtë ndalesë.

Kategoritë


0 komente