Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

TRAVELINGO TV

1 video | 11,636 shikime

Travel Channel TRAVELINGO është një videokatalog i hoteleve, vendpushimeve, siteve historike, atraksioneve natyrore, qyteteve më të përzemërta për të dhënët pas pushimit. TRAVELINGO është i dizajnuar për ta promovuar turizmin si televizioni i parë në rajon. Ky televizion shërben si platformë për ta lidhur audiencën me resortet turistike përmes një shëtitjeje informuese dhe argëtuese. Do të jetë një tribunë për mundësuesit e shërbimeve turistike për promovimin e ofertave të tyre për një audiencë të gjerë përgjatë katër stinëve.

Shfaq më shumë
Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat