Tre Pleqtë

2 episode | 258,477 shikime

Stupcat si "Tre Pleqtë" vijnë me një super emision festiv në programin special të fundvitit nga gjirafaVideo!

Humor, batuta, improvizim, të qeshura dhe tema "të nxehta" të momentit nga mjeshtrat e komedisë, Stupcat!

Shfaq më shumë

Vedat Bajrami, Osman Azemi dhe Mensur Safqiu si Ilmia, Avdia dhe Ruzhdia.

Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • Tre Pleqtë në Programin e Vitit të Ri
  • Për shfaqjen
Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat