Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Trekandi

1 video | 531 shikime

Trekandi është aplikacioni i parë dhe i vetëm në Kosovë që bën hulumtimin e produkteve financiare.
Platforma në fokus ka kreditë.

Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat