Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Trendet më aktuale të grimit veror, që secila femër duhet ti provoj këtë verë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Trendet më aktuale të grimit veror, që secila femër duhet ti provoj këtë verë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Trendet më aktuale të grimit veror, që secila femër duhet ti provoj këtë verë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 66 shikime
 • 66 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Jeni në kërkim të trendëve të rinj të grimit për t'i provuar këtë verë? Këta trendë janë të mahnitshëm, si për fillestarë, po ashtu edhe për profesionistë

Kategoritë


0 komente