Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tupanxhinjtë ia shohin ‘hajrin’ fitores së Dreshajt, ua vënë me mijëra euro në tupan!

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tupanxhinjtë ia shohin ‘hajrin’ fitores së Dreshajt, ua vënë me mijëra euro në tupan!

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 1,014 shikime
 • 1,014 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kamera e KosovaPress e cila po transmeton qe disa kohë drejtpërdrejt, ka kapur në një moment nga afër tupanin e njërit prej tupanxhinjve, ku shiheshin dy kartëmonedha me vlerë nga 500 euro, një tjetër në vlerë 100 euro, e mbi të një tjetër në vlerë 10 euro.

Kategoritë0 komente