Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Tusk:Vazhdoni me reforma, iu duhet konsensus politik për luftimin e krimit e korrupsionit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Tusk:Vazhdoni me reforma, iu duhet konsensus politik për luftimin e krimit e korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Tusk:Vazhdoni me reforma, iu duhet konsensus politik për luftimin e krimit e korrupsionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 22 shikime
 • 22 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Presidenti i Këshillit Evropian, Donald Tusk, pas takimit që pati me presidentin e Kosovës Hashim Thaçi përgëzoi Kosovën për ratifikimin e demarkacionit me malin e Zi, i cili siç tha ai, ka ofruar Kosovën një hap më afër udhëtimit pa viza në vendet e BE-së.

Kategoritë


0 komente