Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

U aksidentua me 315 km/h, ja çfarë mbeti nga Lamborghini (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
U aksidentua me 315 km/h, ja çfarë mbeti nga Lamborghini (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:36
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

U aksidentua me 315 km/h, ja çfarë mbeti nga Lamborghini (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 466 shikime
 • 466 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

U aksidentua me 315 km/h, ja çfarë mbeti nga Lamborghini

Kategoritë


0 komente