Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
U licencua linja e autobusëve Zhegër-Gjilan, pronarë të një kompanie rrahin drejtorin e Urbanizmit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
U licencua linja e autobusëve Zhegër-Gjilan, pronarë të një kompanie rrahin drejtorin e Urbanizmit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

U licencua linja e autobusëve Zhegër-Gjilan, pronarë të një kompanie rrahin drejtorin e Urbanizmit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 256 shikime
 • 256 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

U licencua linja e autobusëve Zhegër-Gjilan, pronarë të një kompanie rrahin drejtorin e Urbanizmit

Kategoritë


0 komente