Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
UEFA shpërblen Trepçën ‘89 dhe Prishtinën, ja sa përfituan
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
UEFA shpërblen Trepçën ‘89 dhe Prishtinën, ja sa përfituan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:13
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

UEFA shpërblen Trepçën ‘89 dhe Prishtinën, ja sa përfituan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK), të mërkurën ka ndarë shpërblimet e UEFA-së për dy ekipet përfaqësuese të Kosovës në garat evropiane për sezonin 2017/18.

Kategoritë


0 komente