Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

UFC Albania

5 video | 3,120 shikime

UFC Albania eshte portali i parë që promovon sportin e MMA në Trojet Shqiptare. Gjithçka qe doni te dini rreth UFC (Kampionatit më të rëndësishëm në botë përsa i përket MMA) e gjeni këtu në UFC Albania

Alternate Text