Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ujërat e zeza rrjedhin në hyrje të Tregut të Gjelbër në Prishtinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ujërat e zeza rrjedhin në hyrje të Tregut të Gjelbër në Prishtinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ujërat e zeza rrjedhin në hyrje të Tregut të Gjelbër në Prishtinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 603 shikime
 • 603 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në hyrje të Tregut të Gjelbër në Prishtinë, janë duke rrjedhur ujërat e zeza. Në ketë pjesë ku rrjedhin ujërat e zeza shiten qumësht dhe produkte të tjera të bulmetit. 

Kategoritë


0 komente