Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Unikkatil arrin në Kosovë, por ndodh e papritura!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Unikkatil arrin në Kosovë, por ndodh e papritura!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Unikkatil arrin në Kosovë, por ndodh e papritura!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 854 shikime
 • 854 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Reperi shqiptar Viktor Palokaj, ka arritur në Prishtinë në orët e vona të së mërkurës

Kategoritë


0 komente