Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ura që ndan edhe pas 10 viteve të pavarësisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ura që ndan edhe pas 10 viteve të pavarësisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ura që ndan edhe pas 10 viteve të pavarësisë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ura mbi lumin Ibër në Mitrovicë, e cila prej përfundimit të luftës në Kosovë u shndërrua në simbol të ndarjes së qytetit dhe qytetarëve të saj, vazhdon të ketë të njëjtin rol edhe pas 10 viteve të pavarësisë së shtetit të Kosovës.

Kategoritë


0 komente