Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ushtarët amerikanë menduan se bombardimet në Kosovë do zgjasin vetëm 3 ditë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtarët amerikanë menduan se bombardimet në Kosovë do zgjasin vetëm 3 ditë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtarët amerikanë menduan se bombardimet në Kosovë do zgjasin vetëm 3 ditë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 131 shikime
 • 131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja se si ushtarët amerikanë menduan se bombardimet në Kosovë do zgjasin vetëm 3 ditë dhe donin të merrnin pjesë patjetër në luftë

Kategoritë


0 komente