Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ushtarët e FSK-së ushtrohen për përballje me kundërshtarët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtarët e FSK-së ushtrohen për përballje me kundërshtarët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtarët e FSK-së ushtrohen për përballje me kundërshtarët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 76 shikime
 • 76 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ushtarë, tetarë dhe oficerë të Forcave të Sigurisë së Kosovës kanë manovruar nëpër teren ditën dhe natën, duke u përballur me sfida të vështira në mënyrë që të testohet qëndrueshmëria e tyre.

Kategoritë


0 komente