Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ushtarët e Kosovës e bëjnë me urë Zemblakun e Korçës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtarët e Kosovës e bëjnë me urë Zemblakun e Korçës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtarët e Kosovës e bëjnë me urë Zemblakun e Korçës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 63 shikime
 • 63 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shqipëria do të mbështesë Forcën e Sigurisë së Kosovës në çdo hap, si në transformimin e FSK-së në ushtri ashtu edhe në rrugën drejt integrimit euroatlantik të Kosovës.

Kategoritë


0 komente