Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ushtarët Rusë vrasin 3 Serb ne Lindje të Kosovës.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtarët Rusë vrasin 3 Serb ne Lindje të Kosovës.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtarët Rusë vrasin 3 Serb ne Lindje të Kosovës.

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 259 shikime
 • 259 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngjarja ka ndodhur ne rajonin e Gjilanit, afër fshatit "Petrit", bashkia e Dardanes (Kamenices). Deklarata eshte dhene nga ushtaraku Amerikan, sepse ata ishin pergjegjes per kete zone.

Kategoritë


0 komente