Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Ushtria e Kosovës po vazhdon kërkimet për ariun "problematik"
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtria e Kosovës po vazhdon kërkimet për ariun "problematik"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtria e Kosovës po vazhdon kërkimet për ariun "problematik"

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 89 shikime
 • 89 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që nga e dita e diel kur Ushtria e Kosovës “i shpalli luftë” Ariut të Murrmë” të Prizrenit, nuk ka ndonjë rezultat pozitiv për kapjen e tij.


  0 komente