Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ushtria Serbe, gjat patrollimit në fshatin Konçul - 21 Mars 2016
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtria Serbe, gjat patrollimit në fshatin Konçul - 21 Mars 2016

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtria Serbe, gjat patrollimit në fshatin Konçul - 21 Mars 2016

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 563 shikime
 • 563 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ushtria Serbe duke patrolluar fshatrat Shqiptarë, Video është filmuar në fshatin Konçul më datë 21 Mars 2016

Kategoritë


0 komente