Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ushtria Serbe në fshatin Konçul, pas faljes se Xhymasë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ushtria Serbe në fshatin Konçul, pas faljes se Xhymasë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ushtria Serbe në fshatin Konçul, pas faljes se Xhymasë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,743 shikime
 • 1,743 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ushtria Serbe në fshatin Konçul, pas faljes se Xhymasë

Kategoritë


0 komente