Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vajza e Fatmir Limajt publikon pamje nga mbrëmbja e nusërisë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vajza e Fatmir Limajt publikon pamje nga mbrëmbja e nusërisë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza e Fatmir Limajt publikon pamje nga mbrëmbja e nusërisë

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 2,953 shikime
 • 2,953 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu dukej si nuse vajza e Fatmir Limajt

Kategoritë0 komente