Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vajza e Xhemail Mustafës shpreson se Gjykata Speciale do të zbardhë vrasjen e babait të saj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vajza e Xhemail Mustafës shpreson se Gjykata Speciale do të zbardhë vrasjen e babait të saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza e Xhemail Mustafës shpreson se Gjykata Speciale do të zbardhë vrasjen e babait të saj

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në 17 vjetorin e vrasjes së veprimtarit Xhemail Mustafa, familja Mustafa si shpresë të fundit për zbardhjen e vrasjes së tij e ka Gjykatën Speciale.

Kategoritë


0 komente