Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vajza i qanë, ja çka detyrohet të bëjë Valdrin Sahiti për ta mashtruar!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vajza i qanë, ja çka detyrohet të bëjë Valdrin Sahiti për ta mashtruar!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza i qanë, ja çka detyrohet të bëjë Valdrin Sahiti për ta mashtruar!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,095 shikime
 • 1,095 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu e mashtron Valdrin Sahiti vajzën e tij

Kategoritë


0 komente