Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vala Mar Residences një nga komplekset më elitare, rezidenciale dhe turistike që është pozicionuar në Hamallaj në Gjirin e Lalzit.
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vala Mar Residences një nga komplekset më elitare, rezidenciale dhe turistike që është pozicionuar në Hamallaj në Gjirin e Lalzit.

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 08:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vala Mar Residences një nga komplekset më elitare, rezidenciale dhe turistike që është pozicionuar në Hamallaj në Gjirin e Lalzit.

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 56 shikime
 • 56 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente