Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vajza e Valdrin Sahiti feston ditelindjen, befason me levizjet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vajza e Valdrin Sahiti feston ditelindjen, befason me levizjet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vajza e Valdrin Sahiti feston ditelindjen, befason me levizjet

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 1,290 shikime
 • 1,290 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja sa është rritur ajo 

Kategoritë


0 komente