Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Valdrin Sahiti e thërret emergjencën, çfarë ka ndodhur me vajzën e tij!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Valdrin Sahiti e thërret emergjencën, çfarë ka ndodhur me vajzën e tij!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Valdrin Sahiti e thërret emergjencën, çfarë ka ndodhur me vajzën e tij!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,360 shikime
 • 1,360 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Vajza e Valdrinit fillon tê qajë, reagon nëna e saj

Kategoritë


0 komente