Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Valon Krasniqi

Valon Krasniqi është një krijues i videove Humoristike dhe Argëtuese të cilat bëjnë Publikun të argetohën.Së shpejti me shumë Humore dhe Video në Fundvit dhe gjatë Viteve të Ardhshme.

Instagram : valonkrs 

Facebook : Valon A.Krasniqi 

 

Alternate Text