Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Valon Krasniqi

3 video | 156 shikime

Valon Krasniqi është një krijues i videove Humoristike dhe Argëtuese të cilat bëjnë Publikun të argetohën.Së shpejti me shumë Humore dhe Video në Fundvit dhe gjatë Viteve të Ardhshme.

Instagram : valonkrs 

Facebook : Valon A.Krasniqi 

 

Shfaq më shumë
Alternate Text