Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Varrezat masive me shqiptarë, Serbia nuk lejon pllaka përkujtimore
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Varrezat masive me shqiptarë, Serbia nuk lejon pllaka përkujtimore

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Varrezat masive me shqiptarë, Serbia nuk lejon pllaka përkujtimore

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 46 shikime
 • 46 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Mbi 700 trupa të shqiptarëve të vrarë gjatë luftës janë gjetur vite më parë në varreza masive në Batajnicë të Serbisë, por po ta vizitosh këtë vend sot nuk do të gjesh ndonjë pllakë apo memorial që e tregon këtë.

Kategoritë


0 komente