Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vazhdohet kalendari kulturor Kosovë-Shqipëri
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vazhdohet kalendari kulturor Kosovë-Shqipëri

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vazhdohet kalendari kulturor Kosovë-Shqipëri

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Kulturës Kujtim Gashi dhe homologia e tij nga Shqipëria, Mirela Kumbaro-Furxhi kanë nënshkruar kalendarin e përbashkët kulturor mes Republikës së Kosovës dhe Republikës së Shqipërisë.

Kategoritë


0 komente