Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Vazhdon ndërtimi i autoudhës Prishtinë-Vushtrri-Mitrovicë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Vazhdon ndërtimi i autoudhës Prishtinë-Vushtrri-Mitrovicë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Vazhdon ndërtimi i autoudhës Prishtinë-Vushtrri-Mitrovicë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 60 shikime
 • 60 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas një pauze ka filluar vazhdimi i ndërtimit të autoudhës Prishtinë-Vushtrri-Mitrovicë, saktësisht në segmentin Smrekonicë-Gojbulë. Për vazhdimin e kësaj rruge do të investohen 2 milionë euro për 5 kilometra rrugë, por kjo rrugë do t’i ketë edhe dy pjesë të tjera.

Kategoritë


0 komente