Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

70 vjeçari nuk arriti t’u mbijetojë plagëve që mori në vendin e tij të punës, vdiq në QKUK
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
70 vjeçari nuk arriti t’u mbijetojë plagëve që mori në vendin e tij të punës, vdiq në QKUK

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

70 vjeçari nuk arriti t’u mbijetojë plagëve që mori në vendin e tij të punës, vdiq në QKUK

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 184 shikime
 • 184 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

70 vjeçari nuk arriti t’u mbijetojë plagëve që mori në vendin e tij të punës, vdiq në QKUK

Kategoritë0 komente